BLB36/39-L - PRISM-PEMBROKE MIDNIGHT
(No reviews yet) Write a Review
Sale
Options
  • LKI6 Wood Large Knife Block Insert- 5-7/16" W X 19-5/8" D X 1-13/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DVI6 Wood Divided Insert - 5-7/16" W X 19-5/8" D X 2-5/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • KCI6 Wood K-Cup Insert- Use With Cti30-Ba And Cbi10-Ba - 6" W X 19-5/8" D X 1/2" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • SKI6 Wood Small Knife Block Insert - 5-7/16" W X 19-5/8" D X 1-5/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • UTO15 (Installed) - Wood Utensil Organizer (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - 10" W x 19-5/8" D x 2-5/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • CTO10 (Installed) - Wood Component Tray Organizer (trim to fit) - 10" W x 19-5/8" D x 2-5/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DOKIT-Rome (Installed) - Rome Drawer Organizer Kit (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - Wood Component Tray Organizer (CTO10) with Large Knife Block Insert (LKI6) - 10" W x 19-5/8" D x 2-7/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DOKIT-Milan (Installed) - Milan Drawer Organizer Kit (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - Wood Component Tray Organizer (CTO10) with Divided Insert (DVI6) - 10" W x 19-5/8" D x 2-7/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DOKIT-Marsala (Installed) - Marsala Drawer Organizer Kit (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - Wood Component Tray Organizer (CTO10) with K-Cup Insert (KCI6) - 10" W x 19-5/8" D x 2-7/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DOKIT-Genoa (Installed) - Genoa Drawer Organizer Kit (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - Wood Component Tray Organizer (CTO10) with Spice Holder Insert (SHI6) - 10" W x 19-5/8" D x 2-7/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
  • DOKIT-Florence (Installed) - Florence Drawer Organizer Kit (recommended for 12"-15" wide drawers - trim to fit) - Wood Component Tray Organizer (CTO10) with Small Knife Block Insert (SKI6) - 10" W x 19-5/8" D x 2-7/16" H - Bamboo | Kunal Kitchens
Info
SKU:BLB36/39-L - PRISM-PEMBROKE MIDNIGHT ,UPC: ,Weight:
Info
SKU:
UPC:
Weight:
73.00 LBS
Specifications
Product Type, Price Range, Assembled Width,
Specifications
Product Type:
BASE CABINET
Price Range:
Assembled Width:
36"
Description
Base Corner Cabinet Blind Left - Pull 36"-39" {Actual Width 27"} - (1) Door / (1) Drawer